Panic! At the Disco publisko jaunu video dziesmai “High Hopes”

Raksta attēls - Panic! At the Disco publisko jaunu video dziesmai “High Hopes” Publicitātes foto

29.08.2018 / Parmuziku.lv

Grammy nominanti Panic! At The Disco publisko video dziesmai “High Hopes”.

Režija pieder Brendanam Valateram (Brendan Walter) un Melam Soria (Mel Soria). 

Albums “Pray For The Wicked” tika izdots 22. junijā Fueled By Ramen/DCD2 paspārnē un sasniedza #1 Billboard Top 200 albumu topā, klūstot par grupas otro Numur 1 albumu. Turklāt jaunais albums iekļuva Nr. 1 iTunes klausītāko/pirktāko dziesmu topā 22 valstīs. Pray For The Wicked digitāli pieejams ŠEIT, bet fiziskās kopijas ŠEIT.

Turpinot albuma popularizēšanas pasākumus, P!ATD nesen uzstājās vairākos Amerikas TV šovos "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon", "The Ellen Degeneres Show", "NBC’s The Voice",  "Say Amen (Saturday Night)", "High Hopes". Tikko pabeiguši Amerikas koncertus, tūres ietvaros, kā arī dalību vasaras festivālos, grupa gatavojas atkal doties starptautiskā koncertu tūrē. Datumi un vairāk informācijas grupas mājaslapā.

Grupas dalībnieks  Urie nesen atvēra fondu "Highest Hopes Foundation" (HHF), kas atbalstīs citas nevalstiskās organizācijas, kuras darbojas cilvēktiesību jomā, sniedzot atbalstu no seksuālas un cita veida vardarbības cietušajiem. No katra Amerikas koncerta grupa Panic! At The Disco novirzīs vienu dolāru šai organizācijai.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!