Noskaties The Libertines mākslinieciski vardarbīgo video!

Raksta attēls - Noskaties The Libertines mākslinieciski vardarbīgo video! Publicitātes foto: facebook.com/thelibertines

24.09.2015 / Aiga Leitholde

Rokgrupu ikdienu caurvij spožums un posts, ko grūti noslēpt no publikas acīm - tas labi pazīstams The Libertines kodolam Pītam Dohertijam un Karlam Bartam. Grupas jaunajā video Heart of The Matter vīri viens ar otru izrēķinās sāpīgā un tomēr mākslinieciski baudāmā veidā.

The Libertines muzikālais kodols nemainīgi ir Pīta Dohertija (Pete Doherty) un Karla Barata (Carl Barat) tandēms, kas kopā rada septiņdesmito gadu pankroka iedvesmotu indīroka dziesmas. Heart of The Matter atrodama grupas jaunākajā 11.septembrī izdotajā albumā Anthems for Doomed Youth. Režisors Rodžers Sārdžents (Roger Sargent) video iemūžinājis The Libertines līderu vaļsirdīgo drošsiržu dabu un slavenās mīlas un naida draugu attiecības, kas visai bieži abiem sagādājušas nepatikšanas, bojājušas veselību un vienmēr bijušas plašas publikas redzeslokā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!