Neparastie ielu muzikanti. U2 koncertē Ņujorkas metro stacijā

Raksta attēls - Neparastie ielu muzikanti. U2 koncertē Ņujorkas metro stacijā Foto: Publicitātes foto

07.05.2015 / Parmuziku.lv

Tā U2 izklaidējas Ņujorkā.

Gatavojoties savai Ziemeļamerijas iNNOCENCE + eXPERIENCE koncerttūrei, īru rokmūzikas leģendas U2 pārsteidza visus, uzstājoties uz S līnijas metro platformas Ņujorkas Centrālajā stacijā.

Piektdienas vakarā īriem ir paredzēts viesoties komiķa Džimija Felona vadītajā The Tonight Show. Šajā improvizētajā koncertā esot bijis redzams arī Felons, tomēr pašlaik vēl nav zināms, vai tā ir vienkārši sagadīšanās, vai arī kadri no uzstāšanās tiks izmantoti televīzijas raidījumā.

Pašlaik nav zināms pilns dziesmu saraksts, kas priekšnesuma laikā tika izpildīts, taču vienīgajā pieejamajā video ir dzirdama daļa no skaņdarba Angel In Harlem, savukārt Instagram bildēs ir rakstīts, ka tika spēlēta arī Beautiful Day.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!