Miris Tomija Emanuela brālis Filips

Raksta attēls - Miris Tomija Emanuela brālis Filips Foto no portāla australianmusician.com

25.05.2018 / Edgars Rakovskis

24.maija vakarā, ciemojoties pie brāļa Darsija, Filips Ernests Emanuels (Philip Ernest Emmanuel) nomira pēc pēkšņas astmas lēkmes.

Iespējams, nekad pietiekami nenovērtētais ģitārists ir slavenā, nereti par pasaules vismeistarīgāko ģitāristu dēvētā Tomija Emanuela (Tommy Emmanuel) vecākais brālis, kurš bija pirmā un viena no vislielākajām Tomija iedvesmām mūzikā. Abi reiz nonāca pie secinājuma, kā elektrisko ģitāru padarīt skaļāku bez elektrības. Proti, kad nosvila brāļu vienīgais ģitāras pastripinātājs, puikas ģitāras grifa galu piespieda drēbju skapim, tādējādi papildinot rezonējošo koka korpusu un līdz ar to arī ģitāras stīgu vibrācijas padarot krietni dzirdamākas.

Emanuelu ģimenei šis ir grūts laiks, jo pavisam nesen, 14.aprīlī, 69 gadu vecumā viņsaulē devās Filipa māsa Virdžīnija Greisa (Virginia Grace). Līdzjūtība tuviniekiem.

Avots: australianmusic.com

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!