Latvietis starp tiem 7 mūziķiem, kurus portāls Scenesmedia.com iesaka redzēt 2019. gadā

Raksta attēls - Latvietis starp tiem 7 mūziķiem, kurus portāls Scenesmedia.com iesaka redzēt 2019. gadā Ekrānšāviņš no video

13.12.2018 / Parmuziku.lv

Mūsu pašu par, iespējams, šobrīd labāko pirkstiņbundzinieku pasaulē nodēvētais Rick Feds jeb Rihards Fedotovs iekļauts portāla Scenesmedia.com top7 sarakstā ar māksliniekiem, kuri būtu jāredz 2019. gadā.

Portāls scenesmedia.com latviešu mūziķi Rick Feds jau iepriekš ir nosaucis par "uber-talantu, kurš spēj radīt neatvairāmu mūziku, to vienlaicīgi papildinot ar vizualizācijām”. Arī šoreiz medijs pieminējis Rihardu, iekļaujot viņa daiļradi septiņu mūziķu sarakstā, kuri, portālaprāt, noteikti jāredz 2019. gadā.

Pārējie saraksta dalībnieki ir The Young Fables, Trala, Eddie Berman, Carter Winter, the West Coast Feed un Nora Collins. Noskaties viņu priekšnesumus šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!