Latvietis Rick Feds – labākais pirkstu bundzinieks pasaulē

Raksta attēls - Latvietis Rick Feds – labākais pirkstu bundzinieks pasaulē Ekrānšāviņš no video

18.05.2018 / Edgars Rakovskis

Portāls Scenesmedia.com latviešu multiinstrumentālistu Rick Feds nosauc par, iespējams, labāko pirkstu bundzinieku pasaulē

“Fulbraita stipendiāts un TED konferenču dalībnieks, uber-talants Rick Feds spēj radīt neatvairāmu mūziku, to vienlaicīgi papildinot ar vizualizācijām”, vēsta portāls scenesmedia.com.

Feds ir, iespējams, labākais pirkstu bundzinieks, ko šī pasaule jebkad redzējusi.

Rick Feds (īstajā vārdā Rihards Fedotovs) priekšnesums Scenes Media Live Sessions ietvaros pārsniedzis  400,000 skatītāju atzīmi. Rihards ne tikai iekļauts arī Ableton top 5 mūziķu sarakstā, kuri izmanto kompānijas produktus, bet paspējis sadarboties ar tādiem māksliniekiem kā Cuba Gooding Sr., Betty Wright un Marcus Miller.

Kā skaidro pats pasaules veiklāko bungu pirkstu īpašnieks, “šī tehnika ļauj man “dzīvajā” apvienot daudzslāņainas elektroniskās mūzikas izpildījumu ar vizualizācijām, to visu papildinot ar enerģisku bungu, sintezatoru un citu instrumentu spēlēšanu.”

Novēlam Rihardam vislielākos panākumus un ar nepacietību gaidām nākamās ziņas!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!