Jaunums no Eda Šīrana - singls "Perfect"

Raksta attēls - Jaunums no Eda Šīrana - singls "Perfect" Ekrānšāviņš

23.09.2017 / Parmuziku.lv

Mīļi un patiesi sirsnīga dziesma un teksta video!

"Perfect" ir kārtējais singls no mūsdienu trubadūra Eda Šīrana jaunākā albuma "÷" jeb "Divide", kas jau straumēts vairāk nekā pusmiljardu reižu. Tas ir arī Lielbritānijā visstraumētākais, visvairāk pārdotais albums vien sešos mēnešos. Albums arī saņēmis 84 platīna un 10 zelta statusus. 
 
Savukārt dziesma "Shape of You" šonedēļ oficiāli kļuvusi par vissklausītāko dziesmu visā "Spotify" pastāvēšanas laikā, pārspējot Drake "One Dance".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!