VIDEO: Pārsteidzoši! Eds Šīrans sūta īpašu sveicienu faniem Latvijā pateicībā par DIGiTOP100 balvu

Raksta attēls - VIDEO: Pārsteidzoši! Eds Šīrans sūta īpašu sveicienu faniem Latvijā pateicībā par DIGiTOP100 balvu Ekrānšāviņš no video

31.01.2018 / Parmuziku.lv

Pagājušajā nedēļā aizvadīts grandiozais mūzikas straumēšanas un pārdošanas topa "DIGiTOP100" lielkoncerts, kurā apbalvoti gan vietējie, gan ārzemju mūziķi. Īpašu pārsteigumu saviem atbalstītājiem bija sagatavojis dziedātājs Eds Šīrans (Ed Sheeran), kurš atsūtīja video sveicienu Latvijas faniem pateicībā par "DIGiTOP100" balvu nominācijā "Klausītākais albums 2017".

Vakara gaitā tika pasniegtas balvas astoņas nominācijās, kuras radīja LMA studenti Mārtiņš Pundurs un Pēteris Ločmelis. Visvairāk nominācijas no vietējiem māksliniekam saņēma grupa “Prāta Vētra,” dziedātājs Intars Busulis, reperis Ansis un grupa “Bermudu divstūris”, savukārt, no ārvalstu izpildītājiem – dziedātājs Eds Šīrans, reperis Kendriks Lamars un grupa “Imagine Dragons”.

Pilnais uzvarētāju saraksts:

Klausītākais albums 2017: Ed Sheeran – ÷ (Divide)

Klausītākais pašmāju albums 2017: Ansis ­– Balzams

Gada jaunpienācējs 2017: Ludvig – I’m in love with you

Klausītākais singls 2017: Ed Sheeran – Shape of you

Klausītākais pašmāju singls 2017: Triana Park – Line

Skatītākā dziesma 2017: Bermudu Divstūris – Zaudējam brāli

Klausītākais pašmāju mākslinieks 2017: Prāta Vētra

Top of the Top Pašmāju singls 2017: Prāta Vētra & Musiqq – Debesis iekrita tevī

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!