Izcilais aktieris Kristofers Volkens deklamē "*NSYNC" slavenāko dziesmu (VIDEO)

Raksta attēls - Izcilais aktieris Kristofers Volkens deklamē "*NSYNC" slavenāko dziesmu (VIDEO) Ekrānšāviņš

06.02.2017 / Parmuziku.lv

Amerikāņu futbola sezonas noslēguma mačs "Super Bowl" vienmēr ir bijis slavens ar savām asprātīgajām reklāmām. Izcilais aktieris Kristofers Volkens kopā ar popzvaigzni Džastinu Timberleiku, izmantojot valodas fonētiskās īpatnības, reklamē dzērienu "Bai".

Noklausies "*NSYNC" dziesmu "Bye Bye By", kas savas popularitātes augstumus iemantoja 2000. gadā, dziesma pat ir bijusi nominēta Grammy kategorijā "Gada labākais ieraksts"!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!