Imagine Dragons jauna dziesma un koncerts Rīgā

Raksta attēls - Imagine Dragons jauna dziesma un koncerts Rīgā Ekrānuzņēmums

28.08.2015 / Parmuziku.lv

Vēl pagājušajā nedēļā grupa Imagine Dragons sociālajos tīklos fona attēlus nomainīja uz melniem, klāt pieliekot uzrakstu The Roots, popularizējot jaunu singlu.

Ņemot vērā, ka vēl šā gada februārī grupa izlaida savu jaunāko albumu Smoke & Mirrors, fani ir pārsteigti, ka šobrīd jau iznācis jauns singls. 

Pirms kāda laika grupa lūdza saviem faniem iesūtīt fotogrāfijas, kuras tika izmantotas jaunās dziesmas kolāžai. 

Fotogrāfiju augstā izšķirtspējā iespējams arī lejupielādēt.

Savukārt 30.janvārī, lai priecētus fanus, grupa ar krāšņu koncertu atgriežas Rīgā. Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties šeit.

Oriģinālraksts publicēts radio.com.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!