Ilgi gaidītais P. Dž. Hārvijas albums tuvojas!

Raksta attēls - Ilgi gaidītais P. Dž. Hārvijas albums tuvojas! Ekrānšāviņš.

18.12.2015 / Parmuziku.lv

Angļu dziesminiece sava devītā albuma relīzi sola 2016. gada pavasarī.

P. Dž. Hārvijas  (PJ Harvey) albums tika ierastīts speciāli izveidotā studijā, ļaujot interesentiem vērot mūziķes ierakstu darbu kā savdabīgu mākslas priekšnesumu. Savos mākslinieciskajos meklējumos dziesminiece devās arī  uz Serbiju, Afganistānu un ASV pilsētu Vašingtonu. Ieskatu ceļojumā un arī albuma skanējumā dod fragments no režisora Šeimusa Mērfija ( Seamus Murphy) veidotās filmas.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!