Britu grupa Royal Blood izdod jaunu studijas albumu

Raksta attēls - Britu grupa Royal Blood izdod jaunu studijas albumu Publicitātes foto

16.06.2017 / Parmuziku.lv

Veiksmīgā Britu grupa Royal Blood izdod ilgi gaidīto otro studijas albumu ar nosaukumu "‘How Did We Get So Dark?"

Royal Blood debijas albuma panākumi 2014.gadā bija lieli - tas kļuva par ātrāk pārdoto Britu rokgrupas debijas albumu pēdējos 3 gados, sasniedzot #1 UK un Top 5 US Billboard 200, kā arī ierindojoties Top20 divpadsmit valstīs. Albums tika pārdots vairāk nekā miljons kopijās. Grupa uzstājās kopā ar tādiem grandiem kā Foo Fighters.
 
Paši grupas dalībnieki atzīst, ka albuma pirmais singls  ‘Lights Out’ vispilnīgāk sniedz priekšstatu par albumu.  Unikāls ritms, inovatīvā spēle -  zīmīgs  Royal Blood skanējums. 
 
 
‘How Did We Get So Dark?’ būs pieejams digitāli, CD un arī vinila formātos. Turklāt  interneta veikalā Amazon būs iespējams iegādāties vinila kopijas ar grupas parakstu.
 
Albumu dažados formātos ir iespējams pasūtīt grupas tiešsaistes vietnē šeit.
 
 ‘How Did We Get So Dark?’  dziesmu saraksts:
 
1.     How Did We Get So Dark?
2.     Lights Out
3.     I Only Lie When I Love You
4.     She’s Creeping
5.     Look Like You Know
6.     Where Are You Now?
7.     Don’t Tell
8.     Hook, Line and Sinker
9.     Hole In Your Heart
10.  Sleep

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!