Hitu meistari Clean Bandit izdod jauno albumu "What Is Love?"

Raksta attēls - Hitu meistari Clean Bandit izdod jauno albumu "What Is Love?" Publicitātes foto

03.12.2018 / Parmuziku.lv

Jaunais ieraksts publikai stādīts priekšā vērienīgā koncertā Japānā, kuru 1. decembra pusdienslaikā varēja vērot tiešraidē grupas YouTube kanālā.

"What Is Love?" tika radīts pēdējo trīs gadu laikā un ir turpinājums 2014. gada debija “New Eyes”. Jaunais albums pārdots jau divos miljonos kopiju un iekļuvis Lielbritānijas TOP 3.

Ieraksts atspoguļo Clean Bandit rokrakstu, kas atspoguļo grupas ritmiskās, lipīgās melodijas apvienojumā ar emocionālajiem dziesmu tekstem.  Šoreiz albumā dzirdami vokāli no Zara Larsson, Marina, Luis Fonsi, Demi Lovato, Sean Paul, Anne-Marie, Ellie Goulding, KYLE, Big Boi, Tove Styrke, Stefflon Don, Craig David, Kirsten Joy,Rita Ora, Julia Michaels un nesen Latvijā pabijušās Somu jaunās sensācijas ALMA. Savukārt albuma delux versijā papildus vēl Yasmin Green, Charli XCX, Bhad Bhabie, DaVido, Love Ssega un Louisa Johnson. Albuma ieraksts noritēja vairākas pasaules vietās, tā producents, līdztekus pašiem grupas dalībniekiem Jack Patterson un Grace Chatto,  ir ilggadējais grupas sadarbības partneris Mark Ralph (Years & Years).

Savu izlaušanos plašajā pasaules mūzikas scēnā, Clean Bandit sāka ar 2014. gada, GRAMMY apbalvoto singlu “Rather Be” (pardots 12 miljoni kopiju). Tiktāl grupa ir tikusi pie 6 BRIT balvām, 40 miljoniem pārdotu singlu, 10 miljardiem klausījuma mūzikas straumēšanas vietnēs un 3,5 miljardiem YouTubs skatījumu.

Dzimtajā Anglijā, dziesma “Solo” feat. Demi Lovato kļuva par grupas 4to Anglijas Numur 1 dziesmu un par kopumā 9to viņu dziesmu (kā arī 7to pēc kārtas), kas iekļust top 5. TAs nav izdevies nevienam citam kopš 2005. gada Girls Aloud.

2016. gada Anglijas Ziemassvētku dziesm Nr. 1 ir grupas Clean Bandit dziesma “Rockabye”, kas jau pārsniegusi Wet Wet Wet leģendāro “Love Is All Around”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!