Garanča, Prauliņš un Sareika ieguvuši ECHO Klassik balvas

Raksta attēls - Garanča, Prauliņš un Sareika ieguvuši ECHO Klassik balvas Publicitātes foto

31.08.2015

Prestižās Vācijas klasiskās mūzikas godalgas ECHO Klassis žūrija paziņojusi šā gada balvas ieguvējus un godalgoto mūzikas albumu vidū ir arī latviešu mākslinieku - mecosoprāna Elīnas Garančas, komponista Uģa Prauliņa un vijolnieces Vinetas Sareikas - ieraksti

Garančas albums Meditation ieguvis apbalvojumu nominācijā Gada solo ieraksts (balss), bet nominācijā Klasika bērniem godalgots albums Des Kaisers Nachtigall, kurā iekļauta Prauliņa mūzika.

Nominācijā Gada kamermūzikas ieraksts (XIX gadsimta mūzika/stīgu mūziķi) uzvarējis Sareikas kvarteta Artemis albums Mendelssohn.

ECHO Klassik ir viena no prestižākajām un prominentākajām mūzikas balvām pasaulē. 2015.gadā tā tika pasniegta jau 22 reizi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!