VIDEO: Eminems repo par ASV prezidentu Trampu un ne pa jokam viņu "noliek uz lāpstiņām"

Raksta attēls - VIDEO: Eminems repo par ASV prezidentu Trampu un ne pa jokam viņu "noliek uz lāpstiņām" Ekrānšāviņš

11.10.2017 / Parmuziku.lv

Pasaules uzmanību izpelnījies amerikāņu reperis Eminems, paužot attieksmi par ASV prezidenta Donalda Trampa īstenoto politiku.

Hiphopa balvu pasniegšanas ceremonijā "BET Hip Hop Awards" reperis "frīstailā" paudis attieksmi un negatīvi izteicies par Trampa politiku, saucot viņu par rasistu un aicinot savus fanus neatbalstīt ASV prezidentu. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!