"Foo Fighters" koncertā atklāj vēl vienu dziesmu no gaidāmā albuma (VIDEO)

Raksta attēls - "Foo Fighters" koncertā atklāj vēl vienu dziesmu no gaidāmā albuma (VIDEO) Foto: Ed Vill, Flickr.com

05.07.2017 / Parmuziku.lv

Jaunās dziesmas "Dirty Water" pirmatskaņojums noticis Parīzē - šobrīd tā ir jau piektā plašākai publikai zināmā dziesma no gaidāmā studijas albuma "Concrete and Gold".

Līdz šim grupa oficiāli publicējusi vienu singlu, kā arī, pārsteidzot savus fanus nesagatavotus, nospēlējuši jaunās dziesmas vairākos koncertos, tai skaitā arī Latvijā, kur pirmatskaņojumu piedzīvoja dziesma "Sunday Rain".

"Concrete and Gold" iznāks 15. septembrī - tas ir jau devītais Foo Fighters studijas albums, sekojot 2014. gadā izdotajam "Sonic Highways" un 2015. gadā izdotajam EP "Saint Cecilia". Albumu producējis komponists un producents Gregs Kērstins (Greg Kurstin), kurš līdz šim strādājis ar Adeli un Sia - kā norādījis grupas līderis Deivs Grols, Grega Kērstina melodijas un aranžijas izjūta palīdzēs albumu padarīt par jaudīgu rokmūzikas ierakstu.

*Titulbildē izmantots Ed Vill, Flickr.com attēls ar CC licenci.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!