Florence And The Machine pirmizrāda jaunu dziesmu

Raksta attēls - Florence And The Machine pirmizrāda jaunu dziesmu Publicitātes foto

26.03.2015 / Parmuziku.lv

Britu grupa Florence And The Machine atklātībā nodevusi otro singlu no 29. maijā gaidāmā albuma How Big, How Blue, How Beautiful.

Salīdzinot ar ieraksta pirmo vēstnesi What Kind Of Man, jaunais singls St Jude ir daudz lēnāks un mierīgāks, vairāk atgādinot iepriekšējā albuma skaņdarbus. To, kura no abām dziesmām akurātāk būs atainojusi albuma skanējumu, uzzināsim pēc pāris mēnešiem, tomēr tagad izbaudīsim lielisku dziesmu, kas ir viena no skaistākajām starp šogad radītajām.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!