Dj Aspirīns pārstāv Latviju Red Bull Thre3style finālā Japānā un dalās iespaidos

Raksta attēls - Dj Aspirīns pārstāv Latviju Red Bull Thre3style finālā Japānā un dalās iespaidos Publicitātes foto Jason Halayko/Red Bull Content Pool.

15.09.2015 / Aiga Leitholde

Dj Aspirīns jau ieradies Tokijā un gatavojas savam priekšnesumam. Uzstāšanās finālā paredzēta jau rīt, 16. septembrī.

Kopumā pasaules finālā piedalīsies 17 valstu pārstāvji, un katram DJ tiks atvēlētas 15 minūtes, kuru laikā demonstrēt savu meistarību.

Dj Aspirīns ceļa zīmi uz Red Bull Thre3style sacensībām ieguva 27.martā klubā OneOne, uzvarot Latvijas atlases finālā. Finālā piedalījās arī dīdžeji Monsta, Get Dizzy, Dub:ra, Funky DJ Elegant un Alex-O. Dīdžeju meistarību vērtēja miksmāsteri AG un Raitis, DJ Rise un Red Bull Thre3style 2014. gada pasaules čempions ESKEI83 no Vācijas.

Japānā, Tokijā notiekošajās 2015.gada Red Bull Thre3style DJ sacensībās piedalās dīdžeji no Albānijas, Azerbaidzānas, Brazīlijas, Kanādas, Čīles, Vācijas, Japānas, Kosovas, Latvijas, Filipīnām, Polijas, Portugāles, Dienvidkorejas, Šveices, Taivānas, Taizemes un ASV. 

Lai noteiktu Red Bull Thre3style pasaulē vislabāko dīdžeju, tiks vērtēts priekšnesuma tehniskais izpildījums, oriģinalitāte un radošā pieeja, muzikālā materiāla atlases, publikas iekustināšana, skatuviskā enerģija un, galu galā kopējā atmosfēra uz deju grīdas. Katram dīdžejam savā priekšnesumā būs jāiekļauj kā minimus trīs dažādi žanri.

Pirms fināla ir neliels uztraukums. Vēl mēģinu pierast pie laika starpības. Ir grūti aklimatizēties, jo  dienas vidū nāk miegs. Bijām ekskursijā uz Tokijas Yoyogi Park un Red Bull galveno mītni, kur arī notiek trenēšanās, pusdienu un vakariņu ēšana, konferences un dažadu vadošo audio un DJ programmu zīmolu workšopi, kā arī ballītes.

Konkurentu dīdžeju vidū valda ļoti draudzīga atmosfēra - viens no otra kaut ko iemācamies. Tas ir liels dīdžeju burziņš, kur sarunas ir tikai par un ap mūziku. Manā setā būs 3 līdz 4 pamata žanri: Hip hop, Rock, House un Funk. Ceru, ka mans sets uzrunās žuriju, gan klubā esošo japāņu auditoriju!

Pirms fināla sacensībām e-pasta sarakstē sajūtās dalījās Dj Aspirīns.

Seko līdzi Red Bull Thre3style norisei tiešsaistē šeit, bet aktuālākos rezultātus meklē šeit , visi jaunumi sociālajos tīklos zem #3STYLE. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!