Deivids Bovijs janvārī izdos jaunu albumu

Raksta attēls - Deivids Bovijs janvārī izdos jaunu albumu Foto:facebook.com/davidbowie.

26.10.2015 / Parmuziku.lv

Dziedātāja mājaslapā lasāms apstiprinājums, ka 8. janvārī, Deivida Bovija (David Bowie) dzimšanas dienā, mūziķis izdos jaunu albumu - Blackstar. Pirmais singls iznāks jau 20. novembrī.

Tiek ziņots, ka albumā tiks iekļautas septiņas kompozīcijas un tās ierakstītās Magic Shop studijā Ņujorkā. Ierakstā piedalās arī džeza mūziķi. Nesen viena no jaunā albuma dziesmām tika nosaukta par seriāla The Last Panthers tituldziesmu.

Izdevums Times par jauno ierakstu komentējuši:

"Albums, kurā pilns ar džezīgām dziesmām, taču dzirdama arī vācu septiņdesmito gadu Kraftwerk un Can ietekme." 

Vēl kāds izdevums, kurā tiek citēts Bovijam tuvu stāvošs avots apgalvo, ka dzirdējis pilnu jauno albumu un tajā dzirdami "gregoriāņu dziedājumi, soulmūzikas sekcija, dažādi elektroniski ritmi, kā arī ne ar ko nesajaucamais Bovija vokāls." Avots jauno ierakstu apraksta kā "pilnīgi traku".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!