Noklausies Deivida Bovija sarakstīto muzikālo tēmu seriālam!

Raksta attēls - Noklausies Deivida Bovija sarakstīto muzikālo tēmu seriālam! Foto:facebook.com/davidbowie.

06.10.2015 / Aiga Leitholde

Deivida Bovija dziesma Blackstar kļuvusi par muzikālo tēmu drīzumā gaidāmajam kriminālseriālam The Last Panthers, kas būs stāsts par organizēto noziedzību Eiropā. Seriālam būs sešas sērijas, kas filmētas Londonā, Marseļā, Belgradā un Montenegro.

Leģendāro mūziķi uzrunāja seriāla režisors Džoans Renks (Johan Renck), parādot Bovijam neapsrādāto seriāla materiālu. Abi diskutējuši par sižeta attīstību, vainas sajūtu un personības iezīmēm.

Apsprieduši Eiropas tumšo sirdi un Bībelē aprakstīto cilvēka dabu. Galu galā Deivids Bovijs režisoram nospēlējis dziesmu Blackstar - seriāla galveno muzikālo tēmu.

The Last Panthers galvenās lomas atveidos godalgodi aktieri: Samanta Mortone (Samantha Morton) - apdrošināšanas aģente, kurai par katru cenu jāatgūst nozagts dimants, viņas nodevīgo priekšnieku atveidos Džons Harts (John Hurt), bet Tahars Rahims (Tahar Rahim) būs policista lomā.

 

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!