"Biffy Clyro" ģitārists plāno izdot savdabīgu solo albumu

Raksta attēls - "Biffy Clyro" ģitārists plāno izdot savdabīgu solo albumu Ekrānšāviņš

17.01.2017 / Parmuziku.lv

Sīmons Nīls (Simon Neil) sava solo projekta ZZC muzikālo veikumu raksturo kā "Pet Shop Boys", neo klasikas un matemātiskā roka krustojumu.

Mūziķis projektu uzsāka 2014. gadā. Gaidāmajam albumam Nīls iecerējis ne vien savdabīgu muzikālo koncepciju, bet arī iespaidīgus vizuālos risinājumus. 

"Šī mūzika būs savdabīga - tā nebūs masu gaumei. Man ir septiņarpus minūtes garšs meistardarbs ar nosaukumu "The Myth" - neoklasisks skaņdarbs, kas pamazām pārtop matemātiskajā rokā. Manuprāt, tā ir labākā mūzika, ko jebkad esmu sarakstījis! Idejas sākums meklējams mūzikā, ko rakstīju filmai, "  mūzikas portālam nme.com stāsta Nīls Sīmons.

Jau ziņots, ka "Biffy Clyro" šovasar uzstāsies Latvijā - 21. jūnijā, Lucavsalā, iesildot grupas "Foo Fighters"  koncertu. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!