Ariana Grande kļūs par Mančesteras goda pilsoni

Raksta attēls - Ariana Grande kļūs par Mančesteras goda pilsoni Foto: Disney ABC Television Group, CC

14.06.2017 / Parmuziku.lv

Ar šo, iespējams, tiks iedibināta jauna tradīcija, kas godina tos, kas devuši īpašu ieguldījumu pilsētas labklājībā.

Nupat tapis zināms, ka 22.maija Mančesteras terorakta un tā pavadošo notikumu dēļ, dziedātājai Arianai Grandei piedāvāts kļūt Mančesteras goda pilsoni. Šāds piedāvājums izteikts, pamatojoties uz ieguldījumu, ko deva mākslinieces rīkotais labdarbības koncerts "One Love" vien dažas dienas pēc nežēlīgā terorakta.

Ja Ariana pieņems šo piedāvājumu, 23 gadus jaunā izpildītāja būs pirmā, kam šāds tituls piešķirts. Tas ticis izveidots, lai godinātu tos, kas devuši īpašu ieguldījumu Mančesteras pilsētas labklājībā.

Šis brīdis šķiet ļoti piemērots, lai atzinīgi novērtētu tos, kas padara pasauli labāku un drošāku, teica Mančesteras mērs Sers Ričards Līzs.

Mērs turpināja atzīmējot, ka, ņemot vērā politisko situāciju pasaulē, līdzcilvēkiem jāspēj lepoties ar tiem, kas iegulda spēkus tajā, lai atvieglotu traģiskas situācijas un dotu apkārtējiem cerību, ka mēs spējam būt stipri un vienoti arī tajos brīžos, kuros daudz vieglāk ir izrādīt naidu un bailes.

Tieši šī iemesla dēļ Arianai Grandei piedāvāts oficiāli pieņemt Mančesteras goda pilsoņa titulu un tādējādi iedibināt pozitīvu tradīciju. Pagaidām gan vēl nav zināms, vai māksliniece to darīs. Taču tiek pieņemts, ka tas notiks.

22.maija terorakta dēļ 4.jūnijā Ariana Grande kopā ar pasaulslaveniem mūziķiem rīkoja koncertu visu Mančesteras terorakta upuru piemiņai. Koncerta ietvaros tika saziedoti vairāki miljoni eiro, kas tika nodoti terorakta upuru un cietušo ģimenēm, kā arī organizācijai "Sarkanais krusts".

 

 

*Fona attēlam izmantots Disney ABC Television Group attēls ar CC licenci.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!