Nākamvasar Tallinā uzstāsies 5 Seconds of Summer

Raksta attēls - Nākamvasar Tallinā uzstāsies 5 Seconds of Summer Publicitātes foto

23.10.2015 / Parmuziku.lv

Nākamvasar, 4. jūnijā, Tallinas Saku arēnā uztāsies jaunās mūzikas zvaigznes no Austrālijas 5 Seconds of Summer.

5 Seconds of Summer kontā ir jau pieci singli, kas pārdoti miljonos eksemplāru, debijas albums, kas kļuva par nr. 1 iTunes 76 valstīs un Billboard.

Sākotnēji grupa topu virsotnes iekaroja ar slavenu izpildītāju, tostarp Džastina Bībera (Justin Bieber) un Eda Šīrena (Ed Sheeran) dziesmu kaversijām un jau drīz devās kopīgā koncerturnējā ar One Direction. 

23. oktobrī, pie klausītājiem nonāca grupas jaunākais albums Sounds Good, Feels Good ar poproka stilā ieturētām, adrenalīna piepildītām dziesmām, kurās jūtama ASV alternatīvā roka ietekme. Jaunais albums ir turpinājums 5 Seconds of Summer debijas ierakstam, kurš tika pārdots vairāk nekā 3 miljonos eksemplāru visā pasaulē, tādā veidā kļūstot par gada pārdotāko debijas albumu ASV.

Biļetes uz 5 Seconds of Summer koncertu Tallinā tagad ir pieejamas tirdzniecībā “Biļešu servisa” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!