Nākamgad Kauņā uzstāsies Iron Maiden

Raksta attēls - Nākamgad Kauņā uzstāsies Iron Maiden Publicitātes foto

04.11.2015 / Parmuziku.lv

Britu smagā metāla grupa Iron Maiden nākamgad dosies vērienīgā pasaules turnejā The Book of Souls, kuras ietvaros 23. jūnijā uzstāsies Kauņā, Žalgiris arēnā.

Koncerttūrē grupa pārvietosies ar lidmašīnu Boeing 747-400, kuru pilotēs Iron Maiden vokālists Brūss Dikinsons (Bruce Dickinson). Turnejas laikā Iron Maiden apceļos sešus kontinentus, kopumā nolidojot vairāk nekā 88 500 kilometrus.

Brūss Dikinsons stāsta: “Lielākie trumpji, ceļojot ar BOEING 747, ir grandiozie izmēri un kapacitāte - tas atļaus mums pārvietot skatuves aprīkojumu un visu uz skatuves nepieciešamo pa gaisu, nevis zemi. Esam pamatīgi strādājuši pie loģistikas, lai iegūtu šo milzīgo lidmašīnu uz turnejas laiku, tāpēc tagad man nepieciešams papildināt savas zināšanas pilotēšanas jomā. Dotajā brīdī es cītīgi studēju, lai iegūtu kvalifikāciju un varētu pildīt kapteiņa un pilota funkcijas lidmašīnā Boeing 747. Apmācības notiek Kārdifā, Velsā, kur atrodas mans lidmašīnu apkalpošanas uzņēmums. Tur nupat arī ierīkojām lielisku Boeing 747 lidmašīnas simulatoru, pie kura izmēģināšanas tulīt ķeršos klāt!”

Jaunākā albuma The Book of Souls popularizēšanas ietvaros grupa viesosies 35 valstīs, ieskaitot pirmo uzstāšanos grupas vēsturē Ķīnā un Salvadorā.

“Mēs esam ļoti priecīgi, ka varam prezentēt mūsu turneju jauniem faniem, kuri nekad nav redzējuši mūsu koncertus, tā arī par iespēju atkal satikt mūsu vecos draugus. Varat būt droši – mēs sūri un grūti strādājām, lai izveidotu iespaidīgu šovu!” atzīst Iron Maiden dalībnieki.

Biļetes uz koncertu Kauņā būs nopērkamas no pirmdienas, 9. novembra, Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv. Biļetes maksās no 51.50 EUR.

Jau šoceturtdien, 5. novembrī, plkst. 10.00 Biļešu servisa kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv tiks uzsākta ekskluzīva biļešu iepriekšpārdošana FBI koncertu kluba biedriem. Reģistrācija FBI mājas lapā - bez maksas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!