“Ziemeļblāzma” gaidāms Aijas Vītoliņas un grupas “Tagno sin quinto” koncerts

Raksta attēls - “Ziemeļblāzma” gaidāms Aijas Vītoliņas un grupas “Tagno sin quinto” koncerts Publicitātes foto

01.03.2017 / Parmuziku.lv

8. martā pulksten 19.00 Kultūras pils “Ziemeļblāzma” Lielajā zālē muzicēs Aija Vītoliņa un grupa “Tagno sin quinto” koncertprogrammā “Atgriezties dienvidos”. Gaidot silto pavasara sauli, uzbursim dienvidu vakara sajūtu jau tagad.

Koncertā skanēs grupas mīļākie skaņdarbi, kas gadiem ritot, kopā priecājoties un skumstot, to visu izdzīvojot mūzikā, kļuvuši tuvi - no populāriem tango skaņdarbiem līdz latviešu publikai maz zināmām, aizkustinošām latino mūzikas kompozīcijām. Ikviens varēs baudīt dziesmas no Astora Pjacollas tango operas “Maria de Buenos Aires”, ladino dziesminieces Jasmīnas Levī skaņdarbus, kā arī mazā zvirbulēna Edītes Piafas skaistās melodijas franču valodā. Programmā arī Morisa Ravēla un Rišāra Galjāno skaņdarbi un dažas tradicionālas tango melodijas.

 “Tango sin Quinto” sastāvā muzicē Aija Vītoliņa (vokāls), Jānis Stafeckis (kontrabass), Artūrs Noviks (akordeons), Ainis Zavackis (sitamie instrumenti), Raimonds Melderis (vijole) un Romāns Vendiņš (klavieres).

 Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīze” kasēs, internetā un kultūras pils “Ziemeļblāzma” informācijas centra kasē. Cenas no 5.00 līdz 12.00 EUR.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!