Žakam no S'T'A jauns video

Raksta attēls - Žakam no S'T'A jauns video Ekrānšāviņš no video

28.05.2018 / Parmuziku.lv

Mūziķis un producents Jacques of S'T'A izdevis jaunu skaņdarbu un video "We Just Dance", kas šoreiz veidots Deep House stilā.

Skaņdarbs ir kā savdabīga angilskā versija Jacques of S'T'A pērn izdotajai dziesmai "Iedzer, uzdanco". Dziesma ir nedaudz sarkstiska, jo, kā teic pats mākslinieks, "cenas, protams, "neiet lejā', bet gan pretēji. Un valsts attīstība diemžēl ir iestrēgusi." "We Just Dance" ir eksperimentāls skaņdarbs Deep House stilā, ar  sociāli-ekonomisku zemtekstu.

Jacques of S'T'A (Žaks no grupas S'T'A) vairāk zināms kā Hip-Hop mūzikas izpildītājs un producents, taču darbojas arī grupās "Bezgalībieši" (bass) un "Pilsētas Skaņas" (mūzikas komponēšana, ģitāra), kā arī alternatīvās mūzikas apvienībā "Oroboro". Žaks ir arī ilggadējais Hip-Hop mūzikas raidījuma "Pierasti ieraksti" veidotājs un vadītājs raidstacijā Radio Naba (95,8fm).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!