VIDEO: "Supernova 2018" dalībniece Monta dalās ar videoklipu dziesmai "1000 Roses"

Raksta attēls - VIDEO: "Supernova 2018" dalībniece Monta dalās ar videoklipu dziesmai "1000 Roses" Ekrānšāviņš no video

25.01.2018 / Parmuziku.lv

Pagājušajā gadā Monta par uzvaru cīnījās kopā ar grupu "My Radiant You", veiksmīgi tiekot līdz finālam, taču šogad - kā solo māksliniece. Dziesmas producents ir Kaspars Ansons.

Jaunā dziedātāja Monta, kura pati ir arī dziesmas autore, saka:

Dziesma ir kā saruna ar sevis paša augstāko būtību, tāda kā lūgšana, kuras laikā pārņem iedvesma, kas apņem tevi kā rožu smarža. Domāju, ka ikvienam no mums dzīvē ir bijis tāds brīdis, kad šķiet, ka nekas nenotiek tā kā gribētos.

Videoklipu filmējis Montas brālis Roberts Ķimenis. Vasaras sākumā Monta izdeva savu pirmo solo dziesmu ar nosaukumu “Goodnight”, arī tai videoklipu filmēja Roberts.

Jaunā dziedātāja uzstājusies arī uz "Summer Sound" LMT skatuves kopā ar reperi Ozolu (Ģirts Rozentāls) kā viena no viņa bekvokālistēm, kā arī devās minitūrē kopā ar Normudu Rutuli.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!