VIDEO: "Supernova 2018" dalībniece Katrīna Gupalo dalās ar nerātnu dziesmas video

Raksta attēls - VIDEO: "Supernova 2018" dalībniece Katrīna Gupalo dalās ar nerātnu dziesmas video Publicitātes foto

31.01.2018 / Parmuziku.lv

Īsi pirms stāšanās vērtētāju priekšā “Supernova 2018” pusfinālā 3. februārī Katrīna Gupalo & the Black Birds prezentē nerātnu konkursa dziesmas “Intoxicating Caramel” video klipu.

Dziesmas teksta un mūzikas autore Katrīna Gupalo par savu kompozīciju stāsta:

”Intoxicating Caramel” ir par iemīlēšanās trakumu, kad pēc viena skūpsta saprāts kļūst miglains, debesis šķeļ liesmojošas komētas un mīļotā vārdi kūst ausīs kā karamele.

Šķiet, ka Katrīnas Gupalo vēlēšanās ar dziesmu tās klausītājos radīt mīlestības neprāta sajūtu ir vainagojusies panākumiem, video klipā redzamā atmosfēra ir īsts dziesmas radīts apdullinošs efekts. Kā pastāstīja video klipa filmēšanā iesaistītie, filmēšanas laukumā norisinājies mūzikas radīta neprāta virpulis. Katrīna un viņas draudzenes, kuras redzamas video klipā, ir bijušas neapstādināmas, ar katru dziesmas atkārtojuma reizi studijā kļuvis arvien karstāk. 

Katrīnas Gupalo & the Black Birds oriģinālmūzikas projekta cienītājiem ir iespēja apmeklēt kādu no koncertsērijas pasākumiem, kas līdz pat aprīlim norisināsies Rīgā un Jūrmalā. Biļetes uz koncertu 7. februārī JVLMA Studentu klubā jau pieejamas tirdzniecībā internetā.

Mūzikas video režisors ir Jānis Romanovskis. "The Black Birds" pamatsastāvā ģitārists Miķelis Vanags, trompetists Gatis Gorkuša, basģitārists Kristiāns Kosītis, sitaminstrumentālists Elvijs Endelis un vokālists Endijs Endelis.

Dziesmas ”Intoxicating Caramel” audio ieraksts klausītājiem ir pieejams Spotify, iTunes un citos populārākajos straumēšanas servisos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!