VIDEO: Singapūras Satīns dodās "Flexkursijā"

Raksta attēls - VIDEO: Singapūras Satīns dodās "Flexkursijā" Publicitātes foto

23.04.2018 / Parmuziku.lv

Latvijas pirmā repa supergrupa Singapūras Satīns nupat izdevuši jaunu videoklipu “FLEXKURSIJA”, kurā dalību ņem arī žanra jaunie mākslinieki “New Wavy”. Kopā ar videoklipu, grupa izdevusi arī minialbumu “Lil Mixtape”, kas sastāv no sešām jaunām kompozīcijām.


“Mums šķiet, ka katrs videoklipa skatītājs spēs identificēties ar tā saturu, jo kurš gan no mums nav bijis kārtīgās pilsdrupās un Rundālē? Tas bija lielisks kolektīva saliedēšanās pasākums un tuvāka iepazīšanās ar talantīgajiem māksliniekiem no grupējuma ‘New Wavy’ apvienības. Tuvākajā nākotnē noteikti par viņiem dzirdēsiet vairāk. Paralēli klipam, izdevām arī sešu dziesmu miksteipu, kas saucās ‘Lil Mixtape’. Sekojam līdzi aktuālākajām tendencēm pasaules mūzikā un šīs globālās vēsmas ienesam arī vietējā mūzikas tirgū.

Vaicāti par jaunā minialbuma saturisko daļu, puiši īpaši izcēla minialbumā dzirdamo tēmu daudzveidību: “Vienā no skaņdarbiem esam padalījušies ar stingro nostāju jautājumā par 21. gs. sērgu  - alerģijām, citā dziesmā izrādām simpātijas savam jaunajam mīļākajam dzērienam un ir arī dziesma, kurā dalāmies ar sajūtām, kuras piedzīvo teju katrs cilvēks.    Viens no skaņdarbiem mēs īpaši apbrīnojam kādu dzīvnieku sugu, tāpēc arī dabas draugi šeit atradīs ko ausij tīkamu. Jāpiebilst gan ka miksteips vairāk ies pie sirds modernā un laikmetīgā repa klausītājiem, konservatīvākai publikai šis materiāls varētu šķist “par smagu”.

Videoklips ir aplūkojams YouTube un to veidoja talantīgais jaunais režisors Elvis Lācis, kurš arī iepriekš strādājis pie grupas lielāko hitu vizuālajām ekranizācijām. Diemžēl pat viņš nespēja paskaidrot, kāpēc videoklipā ir redzami kadri ar šķietami sātaniskiem rituāliem.

Grupas jaunā muzikālā relīze ‘Lil Mixtape' pieejama Spotify, Deezer, Apple Music, YouTube u.c. lielākajos straumēšanas servisos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!