VIDEO: Latviešu čellista versija dziesmai "Klusa nakts, svēta nakts" no sirds aizkustina

Raksta attēls - VIDEO: Latviešu čellista versija dziesmai "Klusa nakts, svēta nakts" no sirds aizkustina Ekrānšāviņš no video

22.12.2017 / Parmuziku.lv

Latviešu čellists Mareks Radzēvičs dāvā klausītājiem īpaši skaistu Ziemassvētku dāvanu - dziesmas "Klusa nakts, svēta nakts" čella versiju.

Dziesmas videoklipa autors ir Ritvars Bluka, un tas tapis pirmās vīriešu frizētavas "Wood Religion Barber Shop" telpās, kurās Mareks atskaņojis skaistākās Ziemassvētku melodijas, kā arī populārās mūzikas kaverversijas. Mareka radītā mūzika caur tumbām sasniedza nejaušos garāmgājējus, no kuriem daudzi uzkavējās, lai sajustu svētku noskaņu, klausoties, dejojot ar mīļajiem un iemūžinot šo negaidīto koncertu bildēs un video. 

Jau iepriekš ziņots, ka Mareks čellu spēlē jau no 5 gadu vecuma, un ir profesionāls mūziķis ar Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijas maģistra grādu. Šogad viņš bijis viens no Latvijas nacionālās Eirovīzijas atlases šova „Supernova” finālistiem, izdevis savu otro solo albumu „Burn on the Stage”, kā arī Novembra beigās laidis klajā savu kaverversiju Coldplay superhitam „Every Teardrop is a Waterfall”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!