Kristīnei Prauliņai jauns albums

Raksta attēls - Kristīnei Prauliņai jauns albums Publicitātes foto

18.10.2018 / Parmuziku.lv

Jaunā un talantīgā latviešu džeza mūzikas dziedātāja Kristīne Prauliņa ir izdevusi savu pirmo solo albumu ‘’A Warmer October’’, kura prezentācija notiks 24. oktobrī.

“A Warmer October” ir mākslinieces ilgi lolota sapņa par savu oriģinālmūziku pirmais pieturpunkts. Tas ir EP, jeb minialbums, kas sastāv no četrām dziesmām, kas tapušas aptuveni pēdējā pusgada laikā, Kristīnei sadarbojoties ar īpaši izmeklētiem Latvijas mūziķiem, jeb kā viņa pati saka, ‘’manu super-sastāvu’’ - Tomu Mikālu pie klavierēm, Jāni Kalniņu pie ģitāras, Valteru Sprūdžu pie basa un Kasparu Kurdeko pie bungām.

‘’Man mūzika ir kaut kas dzīvs, kustības pilns un kustinošs, tā sapurina, tā apmīļo un tā atkal un atkal dod mūžības perspektīvu, mīlu būt tās tuvumā, tāpēc esmu pateicīga, ka šī jaunā mūzika man dod šādu iespēju pilnīgi jaunā līmenī, grimstu jaunos dziļumos. Šīs dziesmas ir mans stāsts, mans redzējums, manas ilgas un mans prieks, tas, kas es šobrīd esmu. Tam nav jābūt perfektam, nav nevienam jāizpatīk, man galvenais ir būt patiesai pret sevi šeit un tagad’’, tā mirkli pirms albuma iznākšanas saka pati Kristīne.

Albums tapa ierakstīts jūlija karstumā mazā mājiņā Kāla ezera krastā, vietā, kura Kristīnei ir ļoti mīļa jau no pavisam agras bērnības. Visi dziesmu teksti un melodijas ir Kristīnes Prauliņas radīti, savukārt aranžijas sastāvs ir izstrādājis kopīgi. Albuma skaņu režisors ir Toms Lisments, kas ierakstīja un miksēja šo albumu, māsterings - Zino Mikorey. Vāka foto – Helēna Spridzāne, dizains – Roberts Kārlis Prauliņš.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!