VIDEO: Reiks izdod uz patiesiem notikumiem balstītu dziesmu “Ne līdz galam”

Raksta attēls - VIDEO: Reiks izdod uz patiesiem notikumiem balstītu dziesmu “Ne līdz galam” Publicitātes foto

05.04.2018 / Parmuziku.lv

Šodien dienas gaismu piedzīvo populārā hiphopa izpildītāja Reika jaunākais singls “Ne līdz galam”, kas veltīts viņa paša brālim un balstīts uz notikumiem, kas norisinājušies pēc vētrainas ballītes.

Dziesmai ir pamācošs raksturs, klausītājiem tiek atklāta jauniešu uzdzīves kaitīgā ietekme un sniegti ieteikumi tās seku mazināšanai. Videoklipā Reiks izpaužas dažādos tēlos, un darbība norisinās vairākās lokācijās. Klipā piedalās arī pats Reika brālis un sākumā izmantoti dokumentāli kadri no “smaga rīta” pēc ballītes. Tā vien šķiet, ka jaunais singls ir loģisks turpinājums ballētāju atzītajām dziesmām “Kur palika nauda?” un  “Tik daudz”… bet ne līdz galam.

Videoklipa režisors ir pats izpildītājs Reiks, sadarbojoties ar operatoru Dāvidu Stūrmani. Ieraksts un audio pēcapstrāde – Jānis Šmēdiņš (Fakts) studijā “Prime Time Records”. Piedziedājumā klausāms Pētera Upelnieka vokāls.

Kopš 2016.gada hiphopa izpildītājs REIKS (Arvis Reiks) kļuvis par plaši atpazīstamu solo mākslinieku, kura singli “West Coast” un “Vēlos” pusgada laikā sasniedza skatītāju miljonus Youtube. 2016.gada vasarā Reiks aizvadīja pirmo Latvijas koncerttūri ar jaunizveidoto solo programmu, kopumā pulcējot vairākus tūkstošus klausītāju. Nozīmīgākie vasaras koncerti aizvadīti festivālos “Positivus” un “Summer Sound”. Tā paša gada 11.novembrī Reiks nodeva klausītājiem singlu un videoklipu “Par Latviju”, kas savu pirmatskaņojumu piedzīvoja Rīgas pilī un 18.novembrī ticis atskaņots pēc oficiālās svētku uguņošanas krastmalā. Aizvadītajā gadā Reiks ar skatuves biedriem Denisu un Elfu devās koncerttūrē ar nosaukumu “No rajona līdz zvaigznēm”, kurā vairākās Latvijas pilsētās izpildīja populārākos singlus no visu trīs mākslinieku sadarbības pirmsākumiem līdz pat jaunākajiem veikumiem.

2018. gada maija sākumā gaidāmas svinības par godu Reika populārāko dziesmu izlases “No rajona līdz zvaigznēm” izdošanai. Prezentācijas pasākums paredzēts jau pirmajā maija nedēļā Rīgā. Plašāka informācija sekos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!