VIDEO: Jāņa Stībeļa jaunais singls "Dzīvo no jauna”

Raksta attēls - VIDEO: Jāņa Stībeļa jaunais singls "Dzīvo no jauna” Publicitātes foto

26.03.2018 / Parmuziku.lv

Latviešu solomākslinieks Jānis Stībelis izdevis singlu "Dzīvo no jauna”, kas ieskandinās šī gada rudenī gaidāmo albumu.

Dziesma "Dzīvo no jauna" ir ierakstīta un producēta Lielbritānijā, "The Green Room" un "Musicola studio" studijās, miksējis Gints Stankēvičš, studijā "Factory sounds", Latvijā.
Singls “Dzīvo no jauna” jau pieejams digitālajās mūzikas platformās.

Par jauno singlu Jānis stāsta: "Dziesma “Dzīvo no jauna” ir ļoti personīgs stāsts par to, ka nekad nav par vēlu kļūt labākiem, dzīvot pilnvērtīgāk un sākt visu no jauna. Mums visiem ir smagāki dzīves posmi - man tāds bija pagājušogad, kad zaudēju tuvu cilvēku un negribējās neko, pat radīt mūziku.
Taču ir kas augstāks par to, ko vēlamies vai nevēlamies - tas liek iet, darīt un nepadoties. Dziesmas koncepts bija iesākts jau pagājušogad, tā bija dinamiska un ritmiska, tad pēkšņi nāca teksts un sapratu, ka dziesma ir jāiemūžina!”. 

Jāņa Stībeļa jaunais albums tiks izdots šī gada septembrī, bet novembrī tiek plānoti koncerti lielākajās Latvijas pilsētās. 

 Klausies dziesmu Spotify un Itunes.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!