VIDEO: Ineses Bērziņas kvartets dalās ar jaunu video

Raksta attēls - VIDEO: Ineses Bērziņas kvartets dalās ar jaunu video Publicitātes foto

13.02.2018 / Parmuziku.lv

Džeza dziedātājas Ineses Bērziņas kvartets piedāvā savu versiju grupas “Vulfpeck” dziesmai “Black Pocket” un aicina uz koncertu “DAD Cafe”.

Kvartets izvēlējies veidot versiju “Vulfpeck” dziesmai “Black Pocket”, jo mūziķiem simpatizējusi gan dziesma, gan pati grupa. Inese Bērziņa stāsta:

Grupa “Vulfpeck” ir augsti profesionāli mūziķi, kuri vieglu popdziesmu var padarīt par kičīgu un unikālu. Viņi ir mazliet dīvaiņi, kuri savas dīvainības akcentē. Un arī man patīk dīvaini, jo tas ļauj būt pašam. 

“Bieži vien mums ir jāuzliek maskas. Bet mēs visi zinām, ka mēs katrs esam dīvains, un tur neko nevar mainīt. Tev ar savu dīvaino pusi ir jāsadzīvo un tā tev ir jāiemīl. “Vulfpeck” unikālais skatījums uz dzīvi ir magnētisks un uzrunā ļoti daudzus klausītājus. Arī mūsu grupu viņi ir apbūruši ar vienkāršo sarežģītību, gaumīgumu bezgaumībā un spēju liks klausīties,” piemetina soliste.

Ceturtdien, 15. februārī, Ineses Bērziņas kvartets uzstāsies DAD Cafe (Rīgā, Miera ielā 17). Šī mūziķu iecienītā kafejnīca pēc 7 gadu pastāvēšanas šajā februārī apmeklētājiem durvis vērs pēdējo reizi. “DAD Cafe ir devuši platformu mūziķiem, neatkarīgi no tā, vai viņi ir jaunie talanti vai pieredzējuši profesionāļi. DAD Cafe rada mājīguma sajūtu, kas palīdz atvērties publikai,” saka Inese Bērziņa.

Plašāka informācija par koncertu 15. februārī “DAD Cafe” - Facebook.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!