VIDEO: Busulis interesantā veidā aicina neaiztikt roņu mazuļus

Raksta attēls - VIDEO: Busulis interesantā veidā aicina neaiztikt roņu mazuļus Publicitātes foto

27.03.2018 / Parmuziku.lv

Intars Busulis Pusnakts šovā septiņos savdabīgā veidā aicināja neaiztikt pludmalē esošos ronēnus, kuri bieži sastopami tieši šajā gada laikā.

Tas arī ir viens no aktuālākajiem diskusiju temetiem sociālo tīklu vietnēs. Tādēļ dziedātājs, pēc Jāņa Skuteļa lūguma mazliet pārveidoja savas dziesmas "Brīvdiena" vārdus, lai sniegtu Latvijas iedzīvotājiem šo vēstījumu savā unikālajā veidā.  

Ronim brīvdiena 

Neej ronim tuvumā

Ronim brīvdiena

Nebāz viņu selfijā

Roņu mamma dusmosies

Ja tu redzi roni ej tam garām mierīgi.

Bet ja pieskarsies.

Tam dienu sabeigsi.

Ronīts gaida mammu tur ar zivi atnākam

Bet ja tu tur blandies

Mamma nenāks gan

Jaunākajā Pusnakts šovā septiņos viesojās uzņēmējs un arhitekts Uldis Pīlēns un Intars Busulis, pilnā garumā to vari noskatīties šeit.

 
 
 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!