Vēstnieks un Kautkaili aicina uz koncertu

Raksta attēls - Vēstnieks un Kautkaili aicina uz koncertu Publicitātes foto

19.09.2018 / Parmuziku.lv

Mākslinieku aicinājums uz koncertu 22.septembrī, plkst. 20:00, Tu Jau Zini Kur!

 

KAUTKAILI
Grupa “Kautkaili” (iepriekš zināmi kā “Du duo”) aizsākusies, satiekoties skaņu tekstūru piesātinātām ģitāru partijām, liriskām melodijām un ķermeni kustinošiem ritmiem vienā savienībā. Sākotnēji dziesminieces Kristīnes Pāžes solo projekts, kuram vēlāk pievienojas multiinstrumentālists Didzis Bardo un ģitārists Kaspars Vizulis, lai kopā radītu savu vīziju par mūziku, kas nepakļaujas žanriskām formulām.

 

VĒSTNIEKS
“Vēstnieks” 2017. gadā debitē ar EP “Volume I”. Grupa aizsākusies kā patiesības un iekšējas mīlestības meklējums, laika gaitā šī vibrācija bagātinājusi arī dalībnieku skaitu. Elīna Silova - balss, Kārlis Auziņš - pūšamie instrumenti, Ivars Arutjunjans - sitamie instrumenti, Evija Vēbere - balss/trompete/elektronika, Rūdolfs Macats - mūzika/vārdi/balss/sintezatori.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!