Grupa “Kautkaili” klajā laiž jaunu dziesmu “Kurš pirmais?”

Raksta attēls - Grupa “Kautkaili” klajā laiž jaunu dziesmu “Kurš pirmais?” Publicitātes foto

08.04.2022

Nostalģiskā popa grupa “Kautkaili” klausītājiem nodod jaunu dziesmu “Kurš pirmais?”.

Dziesma stāsta par konfliktu starp diviem cilvēkiem, vienlaikus uzdodot jautājumu - kurš pirmais piekāpsies un pārkāps pāri savam ego, lai šo absurdo situāciju atrisinātu.

Singla autore ir Kristīne Pāže un viņa stāsta, ka muzikāli sākotnēji dziesma tika radīta kā akustiska folka dziesma, bet vēlāk jau ieguva pavisam jaunu krāsu, pievienojot jaunradītas stīgu partijas un elektroniskus skaņu elementus.

Dziesma  ierakstīta “Kautkaili” lauku mājas studijā Stukmaņos, ierakstā pieaicinot tādus mūziķus kā  Rinalds Maksimovs (bungas) un Valters Pūce (čells).

Grupa “Kautkaili” ir Kristīne Pāže, Didzis Bardo un Kaspars Vizulis un tās pamatā ir eksperimenti ar nostalģiju mūzikā, sakausējot latviešu 90-to gadu alternatīvo popmūziku un pasaulīgu soulmūziku. Grupas dimants ir dziedātāja un dziesmu autore Kristīne, kuras samtainā balss un inteliģentās melodijas ieved vēl neiepazītā jūtu pasaulē.

Jau izdotās dziesmas ir iekarojušas Latvijas radiostaciju viļņus un dziesmas “Kaut kaili” video saņēmis “Zelta mikrofonu” kā labākais savā kategorijā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!