Grupa Sudden Lights laiž klajā savu versiju dziesmai “Mūsu mīlestība” un izziņo koncerta īpašos viesus

Raksta attēls - Grupa Sudden Lights laiž klajā savu versiju dziesmai “Mūsu mīlestība” un izziņo koncerta īpašos viesus Publicitātes foto

05.09.2023

Sudden Lights radījuši savu aranžējumu dziesmai “Mūsu mīlestība”, kas augusta nogalē nonācis visās lielākajās straumēšanas platformās. Vienlaikus grupa izziņojusi arī sava koncerta īpašos viesus - itāļu grupa Piqued Jacks un lietuviešu dīdžejs Leon Somov.

“Sākotnēji plānojām “Mūsu mīlestību” atskaņot tikai vienu reizi Latvijas 2. Lielajā mūzikas koncertā, tomēr rezonanse pēc ciemošanās radio bija tik liela, ka nekas cits neatlika kā vien dziesmu ierakstīt. Saņēmām arī atzinīgus vārdus no pašiem Čikāgas piecīšiem, par ko liels prieks. Tā kā šai dziesmai ir ikoniskas saites ar Mežaparku, mums būs liels gods šo dziesmu izpildīt arī savā lielkoncertā Mežaparka Zaļajā teātrī 16. septembrī,” par dziesmu stāsta Sudden Lights mūziķi.

Grupas pirmajā brīvdabas koncertā īpašo viesu lomā būs grupas draugi lietuviešu dīdžejs Leon Somov. Grupa uzsāka sadarbību ar viņu jau šī gada pavasarī, kad Leon Somov radīja remiksu dziesmai “Aijā”. Savukārt pirms Sudden Lights uz skatuves kāps itāļu alternatīvā roka grupa Piqued Jacks, kas šī gada Eirovīzijā pārstāvēja Sanmarīno. Grupas dalību koncertā atbalsta Itālijas vēstniecība Latvijā.

Jau ziņots, ka grupa Sudden Lights izziņojusi savu līdz šim vērienīgāko koncertu, kas norisināsies Mežaparka Zaļajā teātrī 16. septembrī. Tas būs pirmais pašu rīkotais grupas brīvdabas koncerts. Biļetes uz koncertu pieejamas Biļešu serviss tirdzniecības tīklā.

Grupa Sudden Lights par savu jaunāko albumu “Miljards vasaru” saņēma 5 nominācijas Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai Zelta mikrofons. Dziesma “Laternas” ieguva augsto 2. vietu Latvijas radio dziesmu aptaujā “Muzikālā banka”.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!