Vasaras stilīgākie krekli ir klāt. Apskati tos šeit!

Raksta attēls - Vasaras stilīgākie krekli ir klāt. Apskati tos šeit! Foto: Publicitātes foto

29.05.2015 / Parmuziku.lv

Mums ir pieejami visi oficiālo Positivus kreklu dizaini.

Lai atrastu pašu labāko festivāla kreklu dizainu, Positivus, sadarbībā ar modes zīmolu H&M, rīkoja konkursu, kuram tika iesūtīti vairāk nekā 200 autoru darbu. Pēc īpaši izveidotas žūrijas vērtējuma un festivāla apmeklētāju balsojuma, par Positivus garam atbilstošiem tika izvēlēti trīs T- kreklu dizaini. Par labākajiem un festivālam piemērotākajiem dizainiem tika izvēlēti Aleksandras Prohorenkovas, radošās apvienības Riga Snap un Marju Pūmetas (Marju Püümets) radītie zīmējumi, kas sadarbībā ar modes zīmolu H&M tika sietspiedes tehnikā uzdrukāti uz melniem un baltiem T-krekliem.

Par Positivus oficiālo T-kreklu patroniem ir kļuvuši trīs mūziķi, kas šovasar uzstāsies Positivus festivālā – grupas The Sound Poets vokālists Jānis Aišpurs, grupas Laime Pilnīga vokālists Ervīns Ramiņš un dziedātāja MNTHA. Gan J. Aišpurs, gan E. Ramiņš jau iepriekšējos gadus ir uzstājušies Positivus festivālā, savukārt MNTHA šogad uz Positivus skatuves kāps pirmo reizi.

T-kreklu var iegādāties interneta vietnē www.positivusfestival.com, kur iespējams izvēlēties sev atbilstošāko dizainu, T-krekla modeli un izmēru. Pieejami dažādi izmēri, kā arī īpaši vīriešiem un sievietēm paredzēti modeļi. T-kreklu cena ir 15 EUR, pēc pasūtīšanas www.positivusfestival.com var izvēlēties saņemšanas veidu – kreklu saņemt pa pastu, kreklu saņemt Positivus birojā Ūdens ielā 12, Rīgā, vai arī H&M veikalos visā Rīgā.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!