Unikāla iespēja satikties un piedalīties meistarklasēs ar Latvijā iemīļotiem mūziķiem

Raksta attēls - Unikāla iespēja satikties un piedalīties meistarklasēs ar Latvijā iemīļotiem mūziķiem Publicitātes foto

29.01.2019 / Parmuziku.lv

Triju nedēļu garumā T/C “Origo” sadarbībā ar “Zelta Mikrofons” piedāvā “Origo Zelta dziesma 2018” nominēto mūziķu meistarklases, kurās mākslinieki ar klātesošajiem dalīsies interesantos stāstos, atklās profesionālās dzīves aizkulises un uzstāsies ar nelielu priekšnesumu.

Populāro mūziķu meistarklases būs aizraujošas un noderīgas mūzikas skolu audzēkņiem, kas savu profesionālo dzīvi plāno saistīt ar mūziku, kā arī pilnīgi visiem mūzikas mīļotājiem un citiem interesentiem. Meistarklases ir bez maksas un notiek tirdzniecības centrā 2. stāvā, “Zelta Mikrofons” balsošanas telpā.

Nākamās tikšanās ar mūziķiem paredzētas:
29. janvārī plkst. 16:00 Dons un Ozols ar stāstu par mūziku un dzīvi;
29. janvārī plkst. 17:00 Kristīne Prauliņa ievedīs stāstā par džezu Latvijā;
30. janvārī plkst. 16:00 ikvienam būs iespēja parunāties par blēņām ar Aiju Andrejevu;
1. februārī plkst. 16:00 brīvdienu noskaņojumā ievedīs grupa “Instrumenti” un Intars Busulis;
5. februārī plkst. 16:00 kopīga muzicēšana ar grupu “The Sound Poets”.

Šomēnes jau tika aizvadītas divas interesantas un iedvesmojošas tikšanās – 22. janvārī atbalstītāji izmantoja iespēju tikties ar reperi ansi un dziedātāju Kristīni Pāži, lai parunātu par repa virzienu Latvijā, gūtu praktiskus padomus, kā uzrakstīt saturīgu tekstu un veiksmīgi to izpildīt. Mūziķi dalījās ar stāstu par to, kā tapis viņu abu kopdarbs “Zemes stunda”, kā arī izpildīja dziesmas akustisko versiju.

25. janvārī turpināja grupa “Astro’n’out”, daloties ar klausītājiem padomos, kā veiksmīgi attīstīt savu muzikālo karjeru. Mūziķi dalījās pieredzē, kā tapušas viņu dziesmas un deva praktisku iespēju izmēģināt radīt dziesmai stāstu, mūziku un vārdus. Kā saka grupas soliste Māra Upmane-Holšteine: “Kad runa ir par mūzikas radīšanu, bieži vien cilvēkiem liekas, ka ir jāgaida īstā iedvesma, īstie vārdi un melodija, kas ienāk prātā. Bet nē, tā parasti nenotiek – ir jāsanāk visiem kopā un jādara. Jāraksta un jāmēģina, tad viss aizies. Tā mums tas notiek”.

Līdz pat 10. februārim notiek tiešsaistes tautas balsojums par gada iemīļotāko dziesmu jeb “Origo Zelta dziesmu 2018” vietnē https://www.origo.lv/zelta-mikrofons/, kur var arī noklausīties visas nominētās kompozīcijas. Taču ikvienam ir unikāla iespēja tikties ar mūziķiem arī klātienē, lai uzklausītu iedvesmojošus stāstus, praktiskus padomus, gūtu atklāsmes, kā arī lai noklausītos klātienē nominētās dziesmas, uzņemtu fotogrāfijas un iegūtu autogrāfus no saviem iemīļotajiem mūziķiem.

Mūzikas ierakstu gada balva “Zelta Mikrofons” norisinās jau 23. reizi. Apbalvošanas ceremonija notiks 12. februārī Dailes teātrī. Ceremoniju klātienē apmeklēs visi nominanti, atbalstītāji, žūrijas pārstāvji, bet ikviens interesents Latvijā un citur to varēs vērot tiešraidē Kanālā 2, portālā Skaties.lv, kā arī ar nelielu nobīdi kanālā LNT.

Balso par “Origo Zelta dziesma” šeit un klausies nominantu dziesmas “Spotify”.

Par t/c “Origo”
“Origo” ir mūsdienīgs iepirkšanās centrs pašā Rīgas centrā blakus centrālajam pilsētas transporta mezglam. Tā kā tirdzniecības centrs ir savienots ar centrālo dzelzceļa staciju, tam ir liela loma gājēju ikdienas dzīvē. “Origo” ir lielisks paraugs daudzfunkcionālai attīstībai, apvienojot iepirkšanos, ēdināšanu, pakalpojumus un brīvā laika pavadīšanas iespējas. Tirdzniecības centrs “Origo” ir GALACTICO alianses biedrs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!