Tuvojas “Autobuss debesīs” 20 gadu jubilejas kulminācija

Raksta attēls - Tuvojas “Autobuss debesīs” 20 gadu jubilejas kulminācija Foto: Jānis Deinats

03.09.2019

Ar koncertiem Liepājā, Rīgā un Rēzeknē šoruden 20 gadu jubileju muzikāli svinēs grupa “Autobuss debesīs”, aicinot visus savas daiļrades cienītājus uz kavēšanos atmiņās par šajā laikā piedzīvoto.

Koncertos klausītāji varēs dzirdēt daudzas tautā iemīļotas komponista Imanta Kalniņa dziesmas un vairākus pašu grupas dalībnieku komponētus skaņdarbus.

Tuvākais jubilejas koncerts notiks jau 15. septembrī  Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”, savukārt 23. oktobrī gaidāms koncerts VEF Kultūras pilī Rīgā. Jubilejas svinēšana noslēgsies 2. novembrī Latgales vēstniecībā GORS Rēzeknē.

“Autobuss debesīs” 20 gadus krātā repertuāra klāstā ir seši skaņu ierakstu albumi, kuros iekļautās dziesmas šo gadu laikā kļuvušas ne vien par plaši pazīstamām melodijām, bet arī zīmīgu sava laika simbolu, īpaši akcentējot Imanta Kalniņa 90. gadu un mūsu gadsimta pirmās desmitgades radošo posmu.

Jau kopš dibināšanas 1999. gadā grupa “Autobuss debesīs” ir piedzīvojusi ievērojamus panākumus, kļūstot par vienu pašām populārākajām latviešu mūzikas grupām.

Šobrīd grupa ir stabila vērtība Latvijas mūzikā un sniedz vairākus plaši pieprasītus koncertus gadā, īpaši uzstājoties Imanta Kalniņa gadskārtējos mūzikas svētkos “Imantdienas” un liela mēroga publiskos pasākumos. Tagad – jubilejas reizē – “Autobuss debesīs” dodas pie saviem klausītājiem Latvijas pilsētās ar sen zināmām un iemīļotām dziesmām, aicinot gan atcerēties laiku gadsimtu mijā, gan kopā skatīties nākotnē.

Biļetes uz koncertiem iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un internetā – bilesuparadize.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!