“Autobuss debesīs” laiž klajā pirmo dziesmu no topošā jubilejas albuma

Raksta attēls - “Autobuss debesīs” laiž klajā pirmo dziesmu no topošā jubilejas albuma Foto: J. Deinats

14.05.2019 / Parmuziku.lv

Šonedēļ pie klausītājiem ceļu sāk pirmā dziesma no jubilejas ieraksta – “Mīlestība divreiz neatnāk”.

Grupa “Autobuss debesīs”, atzīmējot 20 gadu darbības jubileju, šogad ne vien dodas koncertturnejā pa Latviju, bet arī gatavo jaunu skaņu ierakstu albumu, kura pamatā būs daudzas labi pazīstamas Imanta Kalniņa dziesmas dzīvā izpildījuma skanējumā.

Dziesmas ieraksts ir jauna versija par Imanta Kalniņa labi pazīstamo dziesmu ar Imanta Ziedoņa vārdiem. 

Noklausies  - Autobuss Debesīs - Mīlestība divreiz neatnāk

 Gluži kā visas topošā albuma dziesmas, tā ierakstīta dzīvā izpildījumā, kas līdzinās koncerta skanējumam. Dziesmu miksēja un māsterēja Armands Treilihs, tā ierakstīta Rīgas Kinostudijā un “Mpark studio”.  

 Grupas “Autobuss debesīs” 20. jubilejas albums nāks klajā šī gada rudenī, bet līdz tam vēl gaidāmi vairāki zīmīgi jubilejas koncerti.

13. jūlija vakarā ar jubilejas programmu “Autobuss debesīs” uzstāsies Cēsu Pils parkā Imantdienās, 15. septembrī gaidāms koncerts Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”, 23. oktobrī notiks koncerts VEF Kultūras pilī Rīgā, bet 2. novembrī  grupa viesosies Latgales vēstniecībā “GORS” Rēzeknē.

Koncertos klausītāji varēs dzirdēt daudzas tautā iemīļotas komponista Imanta Kalniņa dziesmas un vairākus pašu grupas dalībnieku komponētus skaņdarbus no karjeras laikā tapušā grupas repertuāra.

Viens no īpašajiem muzikālajiem notikumiem koncertos būs grupas pirmā albuma “Viņa pastarā diena” dziesmu izpildījums, kas par godu dzejnieka Vika 80 gadu jubilejai šogad iestudēts no jauna un izskanēs gan jubilejas koncertos, gan Imantdienās.

“Autobuss debesīs” 20 gadus krātā repertuāra klāstā ir seši skaņu ierakstu albumi, kuros iekļautās dziesmas šo gadu laikā kļuvušas ne vien par plaši pazīstamām melodijām, bet arī zīmīgu sava laika simbolu, īpaši akcentējot Imanta Kalniņa 90. gadu un mūsu gadsimta pirmās desmitgades radošo posmu

Biļetes uz grupas “Autobuss debesīs” jubilejas koncertiem un Imantdienām iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs kā arī interneta vietnē bilesuparadize.lv

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!