“Triānas Parks” publisko jaunu dziesmu “HOME”

Raksta attēls - “Triānas Parks” publisko jaunu dziesmu  “HOME”  Publicitātes foto

15.02.2018 / Parmuziku.lv

Dziesma “HOME” ir otrais singls no jaunā grupas “Triānas Parks” albuma, kurš tiks izdots 2018.gada 18.aprīlī.

Stāsta Agnese Rakovska:

“Dziesma ir stāsts par tiem cilvēkiem, kuri mūsos rada māju sajūtas. Tās nav tikai ēkas, bet gan konkrēti cilvēki, kuri mums liek justies kā mājās, lai arī kur mēs atrastos. To arī vēlējāmies parādīt video klipā, kas, manuprāt, mums kopā ar klipa režisoru un operatoru Ivaru Burtnieku, arī ir veiksmīgi izdevies. Video klips dziesmai tika filmēts 2 dienas vai pareizāk naktis Skrīveros un Baltezerā. Laukā bija ļoti auksts, aptuveni -15 grādu sals un visa filmēšanā iesaistītā komanda bija pārsalusi, taču gandarīta par padarīto darbu!”

Kā spilgtāko video klipa notikumu grupa vēlas uzsvērt to, ka tajā piedalās arī leģendārs latviešu aktieris Juris Strenga!

Dziesma ir pieejama visos digitālajos mūzikas straumēšanas servisos. Tās video skatāms grupas Youtube kanālā.

Dziesma “HOME” dzīvajā izpildījumā būs redzama jau šo sestdien, 17.februārī, LTV1 raidījumā “Supernova 2018”.

Paldies par video tapšanu “Skrīveru Saldumiem”, “Ford” un “Jersikas Čipsi” un “Saules nams”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!