The Sound Poets koncertsēriju iesildīs grupa Sigma

Raksta attēls - The Sound Poets koncertsēriju iesildīs grupa Sigma Publicitātes foto

16.11.2015 / Parmuziku.lv

The Sound Poets koncertsērija Pulsē gaidāma šā gada 25., 26. un 27. novembrī Palladium koncertzālē. Koncertus iesildīs grupa Sigma.

Sigma ir latviešu indīroka grupa, kas pastāv kopš 2005. gada. Tās sastāvā ir Jānis Ozoliņš (balss, taustiņi), Kaspars Lastovskis (bass) un Uģis Eihvalds (sitamie instrumenti). Grupas pirmais albums Sazaroto taku dārzs izdots 2015. gada martā.

Šobrīd vēl pieejamas biļetes uz 25. un 26. novembra koncertiem. Tās iespējams iegādāties Biļešu Serviss kasēs visā Latvijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!