Eelektroniskās mūzikas zvaigzne „Apparat” Rīgā

Raksta attēls - Eelektroniskās mūzikas zvaigzne „Apparat” Rīgā Publicitātes foto

02.04.2019 / Parmuziku.lv

Pēc dažam dienām – 10. aprīlī koncertzālē „Palladium Rīga” sava jaunā albuma „LP5” Eiropas tūres ietvaros viesosies vācu elektroniskās mūzikas zvaigzne „Apparat” ar dzīvās mūzikas koncertu. Vairākās valstīs, tostarp Francijā, Itālijā, Lietuvā un citur koncertu biļetes ir jau izpārdotas.

Ierakstu kompānijas „Mute" paspārnē marta beigās tika izdots „Apparat” jaunais albums „LP5”, kuru mūzikas kritiķi paguvuši jau nodēvēt par meistarklasi elektroniskajā mūzikā („The Line Of Best Fit”), savukārt Berlīnes mūzikas medijs „Nothing But Hope And Passion” to salīdzina ar mazliet elektronizētu „Talk Talk” leģendāro albumu „Spirit of Eden”. Radio staciju rotācijā dzirdams un novērtēts jaunais singls „Dawan”. Līdztekus tam „Apparat” jeb mūziķis Saša Rings Itālijā saņēmis balvu par labāko skaņas celiņu filmai "Capri - Revolution" (režisors Mario Martone).

Saša Rings sāka savu karjeru vairāk nekā pirms 20 gadiem. Viņa diskogrāfijā ir septiņi solo albumi, trīs albumi ar „Moderat”, kas ir kopprojekts ar Vācijas dīdžeju un producentu duetu „Modeselektor”, kā arī neskaitāmi mini albumi, singli, DJ-Kicks mix un citi muzikālie sadarbības augļi. „Apparat” noteikti būtu iekļaujams elektroniskās mūzikas slavas zālē. Viņa radītā mūzika vienmēr ir novatoriska un mūsdienīga, kas atstājusi ietekmi pasaules elektroniskajā mūzikā.

Biļetes iepriekšpārdošanā visās „Biļešu serviss” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!