’The Rolltones publicē otro singlu no gaidāmā albuma

Raksta attēls - ’The Rolltones publicē otro singlu no gaidāmā albuma

10.02.2021

Dziesma ‘’Pēdējais Autobuss’’ ir grupas ‘’The Rolltones’’ otrais singls no gaidāmā albuma latviešu valodā.

Dziesmas mūzikas un teksta autors ir grupas dziedātājs Atis Zviedris, bet par kopējo skanējumu parūpējušies grupas ‘’The Rolltones’’ dalībnieki kopā ar talantīgajiem mūziķiem - Ritvaru Garozu (taustiņinstrumenti) un Oskaru Ozoliņu (trompete). Skaņdarba ‘’Pēdējais Autobuss’’ producents ir grupas basģitārists Valters Sprūdžs, ierakstu un skaņas apstrādi ir veicis Mārtiņš Burkevics, savukārt, dziesmas teksta video ir veidojusi Linda Stūre.

‘’Dziesma ir muzikālas pārdomas par šo savādo laiku. Mūsu ikdienas steigu ir nomainījuši brīži, kurus pavadām ar saviem tuviniekiem un varam netraucēti izbaudīt tukšās ielas, sniegoto ziemu un dzīvot palēlinātā režīmā,” tā par dziesmu saka Atis.

Arī mēs, grupa ‘’The Rolltones’’, ar nepacietību gaidām, kad varēsim sastapties ar saviem klausītājiem, bet, kamēr koncertdarbība klātienē nav iespējama, aicinām ikdienā vairāk patērēt Latvijā radītu mūziku.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!