OverSounds ar jauno dziesmu "Uguns Deg"

Raksta attēls - OverSounds ar jauno dziesmu "Uguns Deg" Publicitātes foto

22.02.2018 / Parmuziku.lv

Trešdien, 21. februārī, pašmāju jaunie mūziķi jeb divu dobelnieku apvienība “OverSounds” laida klajā jaunu dziesmu “Uguns deg”, mūzikas klipā iekļaujot īstas uguns elementus.

Uguns deg” ir motivējoša dziesma. Ikvienam cilvēkam ir kāds hobijs, ko viņš pa tiešām mīl darīt, un mums tā ir mūzika. Bez mūzikas mēs nespētu iedomāties savu dzīvi un mūsos patiesi deg uguns radīt vēl jaunas dziesmas. Dziesmas melodija atnāca pati, improvizējot ģitārspēli, taču vārdi tika sacerēti tikai pēc tam.  Videoklipā atspoguļotā uguns ir kā simbols  šim gribasspēkam un vēlmei doties uz priekšu,” atklāj jaunie mūziķi.

Jāatzīst, ka “Uguns deg” nav jauno mūziķu pirmā viņu pašu sacerētā dziesma. Puiši ir veiksmīgi realizējuši vēl trīs lipīgus singlus: “Pacel debesīs”, “Ziema ir klāt” un “Nezinu un negribu zināt”.

Dziesmas videoklipu veidojis Kaspars Kambars, kurš ir jau iepriekš sadarbojies ar abiem mūziķiem. Klips ir filmēts gan videostudijā, gan arī ierakstu studijā “Skay Sound studio”. Dziesmu ierakstījis un producējis ir Jānis Noriņš jeb N-Jay productions

Oversounds ir jauna pašmāju mūzikas grupa, kas dibināta tikai pērn – 2017. gada 6.septembrī. Tās sastāvā ir divi brāļi dobelnieki – Roberts Žukovskis un Kristaps Reinfelds. Jau kopš bērnības abus ir saistījusi mūzika un ģitārspēle. Sākumā tika muzicēts socialajā tīklāInstgram, kurā ikvienam sekotājam tika dota iespēja iepazīt puišu talantu, klausoties dažādus akustiskos koveros pasaulē populārām dziesmām.

 

Visas dziesmas ir iespējams noklausīties un novērtēt populārākajos mūzikas straumēšanas servisos:

Spotify: https://open.spotify.com/artist/5k3m34qZbLkN6lubwE7pVh?si=WLAjCItbTN-lvNZ8stoV0w

iTunes: https://itunes.apple.com/us/artist/oversounds/1347882689

Deezer: http://www.deezer.com/artist/14112573?utm_source=deezer&utm_content=artist-14112573&utm_term=1987596482_1519249998&utm_medium=web

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCYwL-LNrMnvnb6m1kUdZUHg

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!