Supernovas dalībnieki “Carousel” piedāvā debijas singlu

Raksta attēls - Supernovas dalībnieki “Carousel” piedāvā debijas singlu Publicitātes foto

18.01.2019 / Parmuziku.lv

Grupa “Carousel” publicē savu debijas singlu "That Night". Dziesma stāsta par spilgtu iztēles lidojumu. Tā impulss ir doma, kas nedod mieru un ielaužas galvā, radot nekontrolētu, neierobežotu un emocionālu ceļojumu laikā un telpā.

“Carousel” sastāvā ir dziedātāja Sabīne Žuga un ģitārists Mārcis Vasiļevskis, kas savu muzikālo kopdarbību uzsākuši 2015. gadā. Ja sākotnēji mūziķi izpildīja un iedvesmojās no pasaules mūzikas klasikas, tad šobrīd “Carousel” īsteno savu sapni par orģinālmūziku. “Carousel” tuva ir  džeza, blūza, indie  stilistika un muzikālā daudzveidība. Plašāka auditorija grupu iepazina 2018. gada nogalē, kad “Carousel” piedalījās koncertuzvedumā “Pasaka ziemā”. 

Dziesma "That Night" ir iekļuvusi arī LTV rīkotā konkursa "Supernova 2019" pusfinālā. Skaņdarbs pārliecinoši izturēja žurijas atlasi, un grupa uz skatuves kāps 2. februārī, ko būs iespējams vērot LTV1 kanāla tiešraidē.

“That Night” ir Sabīnes Žugas debija komponēšanā un dziesmas tekstu rakstīšanā, savukārt Mārcis Vasiļevskis ir viens no grupas “Laime Pilnīga” mūzikas un tekstu autoriem. Savus spēkus konkursā “Supernova” gan Sabīne, gan Mārcis izmēģināja jau pagājušajā gadā – Mārcis bija viens no Ritvara dziesmas “Who’s Counting”  līdzautoriem, savukārt Sabīne - Ritvara pavadošās grupas dalībniece.

Skaņdarbs ierakstīts un apstrādāts “Wolk Recording Studios” kopā ar skaņu inženieri un producentu Aleksandru Volku un pieejams visās lielākajās digitālās mūzikas straumēšanas vietnēs. Šobrīd studijā notiek aktīvs darbs pie grupas “Carousel” debijas albuma ieraksta.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!