Super Besse uzstāsies Stricka villā

Raksta attēls - Super Besse uzstāsies Stricka villā

22.08.2018 / Parmuziku.lv

Baltkrievu grupa Super Besse albuma La Nuit* Eiropas turnejas laikā septembrī viesosies arī Baltijas valstīs. Koncerts Rīgā notiks 29. septembrī K.K. fon Stricka villā.

Līdz ar Rīgas koncerta izziņošanu Super Besse publisko arī video versiju dziesmai Yunost (Jaunība).

Koncerta īpašie viesi būs jaunā latviešu grupa Plenērs, kas šovasar izdeva pirmo albumu Bezmiegs.

Post punk/coldwave grupa Super Besse tika dibināta 2013. gada nogalē Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Pēc spilgtas debijas festivālā Tallinn Music Week 2014 ansamblis sniedzis vairāk nekā 100 koncertu Francijā, Vācijā un daudzās citās Eiropas valstīs, ar katru uzstāšanos iegūstot arvien jaunus cienītājus. Super Besse ar nepacietību gaida atgriešanos Rīgā, jo ar šo pilsētu grupai ir īpaši tuvas attiecības - abi Super Besse albumi 63610* un La Nuit* ir izdoti Latvijas mūzikas apgādā I Love You Records.

Biļetes uz koncertu K.K. fon Stricka villā var iegādāties vietnē 311.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!