“Super Besse” izdod “Doroga Domoi” remiksu

Raksta attēls - “Super Besse” izdod “Doroga Domoi” remiksu Publicitātes foto

01.06.2018 / Parmuziku.lv

Baltkrievu grupa Super Besse šodien publicē dziesmas Doroga Domoi remiksu, kas tapis kopā ar krievu mūziķi alien Delon.

“Šajā pavasarī mēs devāmies savā pirmajā Vācijas turnejā, uzstājāmies vairāk kā 10 pilsētās un lieliski pavadījām laiku. Turnejā radās doma sadarboties ar alien Delon, mūziķi no Maskavas. Viņš ir ļoti aizrāvies ar vintage sintezatoriem un analogām bungu mašīnām, kā arī pats spēlē vairākās grupās Krievijā. Izlēmām veidot jaunu versiju mūsu dziesmai Doroga Domoi. Viņš tai pievienoja jaunas melodijas un sintezatoru skaņas. Mums tas tik ļoti patika! Tā kā slēpt šādu dārgumu būtu nepiedodami, izdodam to kā atsevišķu singlu,” stāsta Super Besse līderis Maksims Kuļša. Singls Doroga Domoi (alien Delon Remix) pieejams populārākajās digitālajās platformās no 1. jūnija.

Cold wave/post-punk grupa Super Besse dibināta Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā 2013. gada nogalē. 2015. gadā grupa sāka sadarbību ar Latvijas mūzikas izdevniecību I Love You Records un ir izdevusi divus albumus – 63610* (2015) un La Nuit* (2017). Doroga Domoi oriģinālā versija ir iekļauta albumā La Nuit*.

Kopš 2014. gada Super Besse ir nospēlējuši vairāk nekā 100 koncertus daudzās Eiropas valstīs, tostarp Baltijā, Skandināvijā, Francijā, Vācijā, ar katru uzstāšanās reizi iegūstot arvien jaunus cienītājus. Pēc vasaras festivālu sezonas grupa rudenī plāno koncertu sēriju Baltijas valstīs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!